Results 2015-2016

PLEASE ROTATE MOBILE PHONES TO VIEW HORIZONTALLY

View Last Season’s results


Tuesday May 31

Under 16B
BALDOYLE UNITED 2 DULEEK 5 C. MURPHY A. HOWARD

Sunday May 22

Under 16B
RIVERVALLEY RANGERS 1 BALDOYLE UNITED 0

Tuesday May 17

Under 16B
BALDOYLE UNITED 1 MAYNOOTH TOWN 2 C. Murphy

Tuesday May 10

Under 16B
DRUMCONDRA 4 BALDOYLE UNITED 1 A. HUGHES

Weekend May 6

AFL Senior Div 1
IRISHTOWN 1BALDOYLE UNITED 7 CHAMPIONS!!!!!!!
Under 15B
ASHBOURNE 1 BALDOYLE UNITED 3 Keith KIELY Robert COONEY Cian LEESON……. CHAMPIONS!!!!!!!
Under 14E
BALDOYLE UNITED 5 SWORDS CELTIC 1 Michael FARRELLY (3) Josh DAWSON Lewis BYRNE

Thursday May 5

AFL Senior Div 1
BALDOYLE UNITED 4 ELM MOUNT 0
Under 15B 
BOHEMIANS FC 1 BALDOYLE UNITED 8  Eoin BARRETT (4) Cian LEESON (2)
Callum O”MAHONY Cian GRASSICK

Wednesday May 4

Under 17 Premier 
BALDOYLE UNITED 4 WOODLAWN 2  Mikey BEHAN (2) Karl FITZSIMONS Armin GRESCO

Weekend April 29

Under 16B 
BALDOYLE UNITED 2 CASTLEKNOCK CELTIC 1  A HUGHES + OG
Under 15B 
CLONTARF 6 BALDOYLE UNITED 2 Eoin BARRETT (2)
AFL Senior Div 1 
BALDOYLE UNITED 3 IRISHTOWN 0

 

Wednesday April 27

Under 17 Premier 
BALDOYLE UNITED 7 HHFC 0  Karl FITZSIMONS (2)

Tuesday April 26

Under 16B 
WILLOWS FC 0 BALDOYLE UNITED 6 A. HUGHES (3) A McDONNELL J McMANUS A KEARNS

Weekend April 24

Under 17 Premier 
BALDOYLE UNITED 3 CORDUFF  3  Adam CLANCY Karl FITZSIMONS Armin GRESCO
Under 12 Premier 
BALDOYLE UNITED 0 CLONEE  2 
Under 16B 
MALAHIDE UNITED 1 BALDOYLE UNITED 0
Under 15B 
MALAHIDE UNITED 1 BALDOYLE UNITED 5 Cian LEESON (2) Eoin BARRETT Jordan WALSH Keith KIELY

Wednesday April 20

Under 17 Premier 
BALDOYLE UNITED 1 LAYTOWN UNITED 2  Adam CLANCY

Tuesday April 19

Under 15B 
SKERRIES TOWN 2 BALDOYLE UNITED 6  Cian LEESON (2) Jordan WALSH (2)
Eoin BARRET Ben LYNSKEY
Under 16B 
BALDOYLE UNITED 2 RATOATH HARPS 1  A. HUGHES (2)

Weekend April 16

Under 10A Cup SF 
BALDOYLE UNITED 4 DARNDALE 1  Scott LARKIN Aaron TROY
Jack McDermot Luca ROMANO
Under 15B
BALDOYLE UNITED 6 CLONTARF 2 
Under 12v Premier 
BALDOYLE UNITED 2 EAST MEATH UNITED 1  Sam HAYEEMS Josh FALLON
Under 14E 
BALDOYLE UNITED 6 SKERRIES TOWN 1  Zak SMITH (3) Michael FARRELY (2) Lewis BYRNE
Under 17 Premier 
BALDOYLE UNITED 1 LUSK UNITED 0  Armin GRESCO

Midweek April 11-15

Under 14E 
BALDOYLE UNITED 5 ARTANE BEAUMONT 2  Michael FARRELLY (3) Sean KEANE
Under 15B 
BALDOYLE UNITED 10 BALSCADDEN BOYS 2  Cian LEESON (4) Keith KIELY (2 )
Jordan WALSH Callum O’MAHONEY Conor McMAHON Ignacio MUNIZ

Weekend April 10

Under 10A Cup Qtr 
BALDOYLE UNITED 1 ST COLUMBANS 0  Aaron TROY
Under 11 Premier 
SHERIFF YC 3 BALDOYLE UNITED 2  Cillian MOONEY Callum BRADY
Under 13C 
MAYNOOTH TOWN 0 BALDOYLE UNITED 0 
Under 14E 
BALDOYLE UNITED 6 St Francis 1  Michael FARRELLY (3) Luke HARRIS (2) Lewis BYRNE
Under 16B 
BALDOYLE UNITED 1 DRUMCONDRA 1  A HUGHES
Under 17 Premier 
RATOATH HARPS 0 BALDOYLE UNITED 1 Armin GRESCO
Under 12 Premier 
RIVERMOUNT 0 BALDOYLE UNITED 1 Jason GREENE
Under 15B Cup 
ARTANE BEAUMONT 3 BALDOYLE UNITED 2 Jordan WALSH (2)

Wednesday April 8

Under 17 Premier 
HHFC 3 BALDOYLE UNITED 3  Karl FITZSIMONS (2) Jamie DARBY

Weekend April 2

Under 14E 
BALDOYLE UNITED 12 LUSK UNITED 2  Michael FARRELLY (4) Luke HARRIS(3) Sean KANE (3) Zak SMITH Josh DAWSON
Under 16B 
BEGGSBORO 1 BALDOYLE UNITED 6  A. HUGHES (4) J. MURPHY A McDONNELL

Weekend March 19

Under 15B Cup 
WILLOWS FC 0 BALDOYLE UNITED 7 Cian LEESON (3) Keith KIELY Ben LYNSKY
Eoin BARRETT Jordan WALSH
 
Under 14E 
LUSK UNITED 1 BALDOYLE UNITED 9 Michael FARRELLY (3) Lewis BYRNE (2)
Gary MAGUIRE (2) Zak SMITH (2)
Under 16 Cup 
BALDOYLE UNITED 0 CASTLEKNOCK CELTIC 2

Weekend March 12

Under 10A Cup 
BALDOYLE UNITED 1 DUNBOYNE FC 2 
Under 16B 
BALDOYLE UNITED 3 BEGGSBORO 1 A. HUGHES P. MARTIN C. MURPHY
Under 13C 
KINSEALY BOYS 0 BALDOYLE UNITED 4 Chris JACKSON (3) Dylan MEADE

Weekend March 5

Under 17 Cup 
LAYTOWN 1 BALDOYLE UNITED 0 

Weekend February 27

Under 10A Cup 
BALDOYLE UNITED 1 LAYTOWN 3 
Under 13C Cup
SANDHILL SHANNON 4 BALDOYLE UNITED 0
Under 15B Cup
BALDOYLE UNITED 3 ASHBOURNE UNITED 0 Jordan WALSH (3)
Under 16B Cup
BALDOYLE UNITED 4 CLOGHERTOWN 1 A HUGHES (2) A. McDONNELL (2)
Under 14E
NAVAN ROAD UNITED 1 BALDOYLE UNITED 4 Michael FARRELLY (2)
Luke HARRIS Louis BYRNE

Weekend February 20

Under 10A Cup 
BALBRIGGAN 2 BALDOYLE UNITED 4
Under 9A 
BALDOYLE UNITED 5 DUNBOYNE 1
Under 15B 
BALDOYLE UNITED 5 DNUBOYNE 2 Jordan WALSH(3)  Eoin BARRET Ben LYNSKEY
Under 16B
BALDOYLE UNITED 5 RIVERVALLEY RANGERS 1 MURPHY (2) .
A. KEARNS C. A HUGHES A. McDONNELL
Under 17 Premier
BALDOYLE UNITED 6 WOODLAWN 4 Adam CLANCLY (3) Armin GESCO Darragh MOONEY Jamie FARELL DARBY
Under 14E
Postponed

Weekend February 13

Under 10A 
BALDOYLE UNITED 0 FINGLAS CELTIC 2
Under 11 Premier 
BALDOYLE UNITED 7 RATOATH HARPS 4 (aet) Cillien MOONEY (2) Leo MAHER Callum BRADY Max DENT Louis BUTLER Taylor O’REILLY
Match Report by Mark Nutley
Under 14E 
BALBRIGGAN 1 BALDOYLE UNITED 10 Michael FARRELLY (4) Luke HARRIS (3) Sean KANE Lewis BYRNE Josh DAWSON
Under 15B 
DUNBOYNE FC 3 BALDOYLE UNITED 2
Under 17C 
BALDOYLE UNITED 3 ROSSIN ROVERS 0

 

Weekend February 6

Under 10A 
LAYTOWN UNITED 2 BALDOYLE UNITED 2 
Under 14E 
MID SUTTON 2 BALDOYLE UNITED 2 Michael FARRELLY (2)
Under 13C
RATOATH 2 BALDOYLE UNITED 6  Paddy DOYLE (2) Jacob KIERLE (2) Chris JACKSON Dylan MEADE
Under 16
BALDOYLE UNITED 1 SWORDS CELTIC 2 A. HUGHES
Under 17 Premier
SWORDS CELTIC 4BALDOYLE UNITED 1 Jamie FARRELLY

 

Weekend January 30

Under 17C 
BALDOYLE UNITED 6 ARTANE BEAUMONT 0 ARMANN (3) Darragh MALONEY (2) Mark HOGAN
Under 15B 
BALDOYLE UNITED 3 DUNBOYNE FC 0 Robert COONEY Jordan WALSH Ben LYNSKY

Weekend January 23

Under 14E 
BALDOYLE UNITED 7 NAVAN ROAD UNITED 1 Michael FARRELY (4) Josh LAWSON
Zak SMITH Lewis BYRNE
Under 15B 
EAST MEATH UNITED 2 BALDOYLE UNITED 4 Cian LEESON (2 ) Callum MALONEY
Eoin BARRETT
Under 17 Prem Cup 
BALDOYLE UNITED 2 PARKVILLA 1 Michael BEHAN Lee O’ LEARY
Under 17c Cup 
BALDOYLE UNITED 1 RIVERVALLEY 3 Denis WALSH

Weekend January 16

Under 17c 
BALDOYLE UNITED 2 ASHBOURNE UNITED 0 
Eoin BARRETT Jordan WALSH
Under 17c 
BALDOYLE UNITED 7 LUSK UNITED 0

Weekend December 4

Under 9A 
BALDOYLE UNITED 7 BALBRIGGAN 2

Weekend November 28

Under 10A 
BALDOYLE UNITED v FINGLAS CELTIC Loss
Under 11 Premier 
RUSH ATHLETIC 6 BALDOYLE UNITED 3 Max DENT Leo MAHER Cillien MOONEY
Under 15B 
PORTMARNOCK 1 BALDOYLE UNITED 6 Eoin BARRET (2) Cian GRASSICK Adam MURPHY
Ben LYNSKEY Jordan WALSH

Weekend November 20

Girls U10 Cup 
BALDOYLE UNITED 0 ENNISKERRY 6
Girls U11 Cup 
BALDOYLE UNITED 5 RUSH 1 Amy BERRY (3) Katie DAWSON Leah BYRNE
Girls U12 Cup 
BALDOYLE UNITED 3 MALAHIDE UNITED 0 Nicole HAAS (3)
Under 9A
BALRATH v BALDOYLE UNITED Win
Under 10A
BALDOYLE UNITED v SANDYHILL SHANGAN Win
Under 12 Premier
BALDOYLE UNITED 1 RIVERVALLEY RANGERS 1 Shane BOYNE
Under 13C
SWORDS CELTIC V BALDOYLE UNITED Chris JACKSON (2)
Under 15B Cup
BALDOYLE UNITED 4 St ITA’S PORTRANE 0 Jordan WALSh Callum O’MAHONY Kieth KIELY Cian GRASSICK
Under 14E/CUP
BALDOYLE UNITED 1 St ITA’S PORTRANE  5 Michael FARRELLY
AFL Clifford Cup
BALDOYLE UNITED 4 BROOKFIELD 0 K. DARCY (2) C. CONNOLLY J. O’CONNOR

Weekend November 14

Under 9A
BALDOYLE UNITED v MID SUTTON Win
Under 10A
BALDOYLE UNITED v RATOATH HARPS Loss
Under 11 Premier
BALDOYLE UNITED v EAST MEATH Loss
Under 13C
BALDOYLE UNITED 2 KINSEALY BOYS 1 Chris JACKSON (2)
Under 15b
BALDOYLE UNITED 7 BOHEMIANS 0 Jordan WALSH (2) Cian GRASSICK (3) Ben LYNSKY Keith KIELY
Under 16
BALDOYLE UNITED 0 MALAHIDE UNITED 3

Weekend November 7

Under 10A
BALDOYLE UNITED v SWORDS CELTIC Win
Under 11 Premier
BALDOYLE UNITED v SHERRIF YC Draw
Under 12 Premier
CLONEE 5 BALDOYLE UNITED 0
Under 14D
BALDOYLE UNITED 2 CASTLEKNOCK 2 Michael FARRELLY (2)

Weekend October 31

Under 9A
BALDOYLE UNITED v BALBRIGGAN Win
Under 10A
BALDOYLE UNITED bt ARTANE BEAUMONT
Under 11 Premier
BALDOYLE UNITED 3 SWORDS CELTIC 1 Callum BRADY (2) Cillien MOONEY.
Under 12 Prem
BALDOYLE UNITED 0 SWORDS CELTIC 1 
Under 16
BALDOYLE UNITED 6 PORTRANE 1  A. HUGHES (2) J. McCARTHY (2) A. McDONNELL (2)
Under 13c
BALDOYLE UNITED 4 BALBRIGGAN 2
Under 14D
SWORDS CELTIC 2 BALDOYLE UNITED 7 Michael FARRELLY (4) Luca DUGGAN Zak SMITH Sean KANE
Under 15
BALDOYLE UNITED 6 ARTANE BEAUMONT 0 Cian LEESON (2) Cian GRASSICK (2) Ben LYNSKEY Callum O’MAHONEY
AFL Senior Div 1
MAELRUENS 3 BALDOYLE UNITED 3 R. REVINS P. LALLY K. DENNIS

Weekend October 17

Under 9A
BALDOYLE UNITED v ASHBOURNE  Win
Under 10 G2
St COLUMBANS 2 BALDOYLE UNITED 5 Stephen FINN (2) Jack McDERMOTT (2) Scott LARKIN 
Under 10 G7
CLONTARF 2 BALDOYLE UNITED 1 
Under 9 G4
BALDOYLE UNITED 7 ASHBOURNE 8 Josha BARRY Senan McDONALD Amy BERRY (2)
Padraig RYAN (3)
Under 11 Premier
CORDUFF 9 BALDOYLE UNITED 5 Taylor O’REILLY Cillien MOONEY Callum BRADY
Under 14E 
BALDOYLE UNITED 5 SWORDS MANOR 0 Michael FARRELLY (2) Luke HARRIS (2) Josh DAWSON
Under 16B
RATOATH HARPS 1 BALDOYLE UNITED 1 Philly MARTIN
AFL Senior
BALDOYLE UNITED 3 KILLESTER 1 Paul LARKIN +OG
Under 12 G2
BALDOYLE UNITED 2 RIVERMOUNT 2 Jack CARTER Conor GIBNEY
Under 15c
BALDOYLE UNITED 2 St ITA’s 2 Jordan WALSH (2)

Weekend October 10

Under 9A
BALDOYLE UNITED v BALBRIGGAN  Loss
Under 10 G2
RIVERVALLEY 2 BALDOYLE UNITED 7 Aron TROY (2) Luca ROMANO Jack McDERMOT Stephen FINN Michael EUSTACE Alex WHELAN 
Under 10 G7
SWORDS CELTIC 1 BALDOYLE UNITED 0 
Under 11 Premier
BALDOYLE UNITED 3 DUNBOYNE 2 Max DENT Callum BRADY Cillen MOONEY 
Under 12 Ga/B
SANDHILL 0 BALDOYLE UNITED 1 Jason GREENE 
AFL Senior Div 1
BALDOYLE UNITED 3 ELM MOUNT 2 K. DARCY(2) P. LARKIN 
Under 15C
DRUMCONDRA 2 BALDOYLE UNITED 2 Jordan WALSH Adam MURPHY 
Under 14
ARTANE BEAUMONT 5 BALDOYLE UNITED 6 Michael FARRELLY (4) Lewis BYRNE Paul SEERY 
Under 17 Premier
BALDOYLE UNITED 1 RATOATH HARPS 1  Karl FITZSIMONS 
Under 17C
BALDOYLE UNITED 1 MID SUTTON 4 Joe McMANUS

Weekend October 3

Under 17 Umbro Cup
BALDOYLE UNITED 4 DROGHEDA 5 
Under 17C
BALDOYLE UNITED 4 CASTLEKNOCK 8 
AFL Senior Div 1
BALLSBRIDGE 2 BALDOYLE UNITED 3 M. SHEPHERD A DUGGAN S O’GRADY
Under 14E
BALDOYLE UNITED 1 BALLYMUN UNITED 7 Paul SEERY
Under 16
BALDOYLE UNITED 1 St ITA’S 2 J. McCARTHY
Under 12
BALDOYLE UNITED 4 SKERRIES 3 Sam QUILLINAN (3) Kyle SCULLY
Under 12
 SWORDS CELTIC 5 BALDOYLE UNITED 3 Sam HAYEEMS Jack CARTER Shane MOONEY
Girls Under 11A
BALDOYLE UNITED 1 CLONEE 10  Leah BYRNE
Girls Under 2 A
BALDOYLE UNITED 5 MALAHIDE UNITED 0  Alana LARKIN(2) Isabel REILLY
April O’DOHERTY Sophie O’CONNOR
Under 15C
BALSCADDEN BOYS 1 BALDOYLE UNITED 6  Cian GRASSICK (2) Jordan WALSH (2)
Robert PENROSE Bobby SMITH
Under 9 G1
BALDOYLE UNITED 5 CORDUFF 8  Josh REILLY (3) Dan RING Ryan BEHAN
Under 9 G4 
BALDOYLE UNITED 7 MAYNOOTH TOWN 1 Padraig RYAN (4) Jason CENTINER (2)
Árón TIMMINS
Under 10 G2
BALDOYLE UNITED 4 St ITA’S 5  Aron TROY (2) Stephen FINN Jack McDERMOTT
Under 11 Premier
BALDOYLE UNITED 2 RUSH ATHLETIC 2 Leo MAHER Cillien MOONEY

Weekend September 26

Under 10 G2
MAYNOOTH TOWN 0 BALDOYLE UNITED 10  Alex WHELAN (2) Jack McDERMOT (2)
Stephen FINN (2) Adam O’ROURKE Hayden O’NEILL Jack RANSON Luca ROMANO
Under 10 G7
BALDOYLE UNITED 8 St JOSEPH’S 1 
Under 9 G4
SWORDS CELTIC 4 BALDOYLE UNITED 3 Hyqel (2) Jason CENTINER
Under 9 G1 
SWORDS CELTIC 4 BALDOYLE UNITED 7 Josh O’REILLY (3) Dan RING (4)
Under 11 Premier
SHERIFF YC 6 BALDOYLE UNITED 3 Cillien MOONEY (2) Leo MAHER
Under 14E
SKERRIES TOWN 2 BALDOYLE UNITED 6 Michael FARRELLY (4) Luke HARRIS Pearse O’HARE
Under 15C
MALAHIDE UNITED 1 BALDOYLE UNITED 4 Bobby SMITH Ignacio MUNIZ Cian GRASSICK Keith O’BRIEN KEILY
Under 16B
SWORDS CELTIC  1 BALDOYLE UNITED 1 J. MURPHY
Under 17 LFA Cup
BALDOYLE UNITED 0 PARKVILLA 5
Under 17C
BALDOYLE UNITED 4 ST ITA’S 4 
Girls Under 11A
BALDOYLE UNITED 4 LUCAN TOWN 6 Emma BYRNE (2) Amy BERRY (2)
Girls Under 12A
HOME FARM 6 BALDOYLE UNITED 1 Alanna LARKIN
AFL Amateur Cup
BALDOYLE UNITED 7 FRANKFORT 2 K. DARCY (2) P LALLY (2) M SHEPHERD P. O’NEILL A DUGGAN

Weekend September 19

Under 9 G1
BALDOYLE UNITED 6 LUSK UNITED 0 Josh REILLY (2) Ryan CURLEY (2)
Dan RING Árón TIMMINS
Under 9 G4
BALDOYLE UNITED 5 RATOATH HARPS 8 Sennan McDONALD (2)  Árón TIMMINS (2)
Jason CENTINER
Under 10 G2
BALDOYLE UNITED 3 TRINITY DONAGHMEDE 4 Jack McDERMOT Aron TROY
Hayden O’NEILL
Under 10 G7
MAYNOOTH 4 BALDOYLE UNITED 1
Under 11 Premier
BALDOYLE UNITED 9 RATOATH HARPS 1 Leo MAHER (4) Cillien MOONEY (2) Max DENT
Taylor O’REILLY Callum BRADY
Under 12 G2
BALDOYLE UNITED 2 SWORDS CELTIC 4 David COMBEY Sam QUILLINAN
Under 13 Prem A/B
BALDOYLE UNITED 1 SWORDS CELTIC 1 Paddy DOYLE
Under 15 
BALDOYLE UNITED 3 RATOATH HARPS 1 Adam MURPHY Jordan WALSH
Callum O’MAHONEY
Under 11 Premier
BALDOYLE UNITED 9 RATOATH HARPS 1 Leo MAHER (4) Cillien MOONEY (2) Max DENT
Under 17 Premier
BALDOYLE UNITED 2  McKELVEY CELTIC 6 Armin GRESCO Dillon KEEGAN
Over 35
ARTHUR GRIFFITH 0 BALDOYLE UNITED 7 Keith DARCY (3) M. SHEPHERD (2)
R. REVINS P. LARKIN
Girls Under 11A
SHELBOURNE 12 BALDOYLE UNITED 1 Emma BYRNE
GIRLS Under 12A
St. ITA’S 0 BALDOYLE UNITED 4 April O’DOHERTY Nicole HAAS Amy CURRIVAN + Og

Weekend September 12

FAI Junior Cup
BALDOYLE GRANGE UNITED 7 BALBRIGGAN 0
Girls 12 Group 1
BALDOYLE UNITED 12  LAKELANDS 0 Sophie HAYDEN (3) Alanna LARKIN (4) Nicole HAAS (2) April DOHERTY Isabel REILLY Holly WARD
Under 12 Premier
MALAHIDE UNITED 2 BALDOYLE UNITED 3
Under 9 Group 1
RATOATH HARPS 7  BALDOYLE UNITED 4 Árón TIMMINS (2) Josh REILLY Dan RING
Under 9 Group 4
SKERRIES TOWN 4  BALDOYLE UNITED Senan McDONALD (2) Padraig RYAN
Under 10 Group 2
DARNDALE 4  BALDOYLE UNITED Adam O’ROURKE Jack McDERMOT
Under 11 Premier
SWORDS CELTIC 0  BALDOYLE UNITED 4 Callum BRADY (2) Jack NEWMAN Cillien MOONEY
Under 13 Premier
St KEVIN’S 1 BALDOYLE UNITED 0
Under 14E
BALDOYLE UNITED 3 BALBRIGGAN 2 Michael FARRELLY (2) Josh DAWSON
Under 15c
CLONTARF 1 BALDOYLE UNITED 3 Jordan WALSH Cian GRASSICK Robert COONEY
Under 16
LEIXLIP 3 BALDOYLE UNITED 1
Under 17 Premier
BALDOYLE UNITED 3 SWORDS CELTIC 0 Finian CAULFIELD Andrew KEITH Karl FITZSIMON
AFL Senior Div 1
BALDOYLE UNITED 6  PORTRANE 0 K. DARCY (2) P. LALLY M. SHEHPERD D. FEENEY

Weekend September 5

Under 9 Group 8
MALAHIDE UNITED 6  BALDOYLE UNITED Des O’NEILL (4) Cian DUNNE and JOSEPH
Under 9 Group 1
BALDOYLE UNITED 7  RUSH ATHLETIC 2 Ryan BEHAN (2) Josh REILLY (2) Dan RING
Danny CERINATAS
 
Under 10 Group 2
St COLUMBANS 4  BALDOYLE UNITED Jack McDERMOTT (3) Stephen FINN (2)
Luca ROMANO Scott LARKIN Adam O’ROURKE. + OG
Under 10 Group 7
BALDOYLE UNITED 4 MALAHIDE UNITED 4 
Under 11 Premier
BALDOYLE UNITED 4  CORDUFF 5 Callum BRADY (2) Leo MAHER Cillien MOONEY 
Under 11 D1
BALDOYLE UNITED 3 St ITA’S 2   Lee MURPHY Mathew McCORMACK Steven COFFEE
Under 12 Premier
BALDOYLE UNITED 1  SANDYHILL SHANGAN 1 Connor GIBNEY 
Under 13 Premier
TRINITY DONAGHMEDE 4 BALDOYLE UNITED 2 Chris JACKSON (2) 
Under 14E
MID SUTTON 4 BALDOYLE UNITED 5 Michael FARRELLY (2) Jonathon HOGAN
Josh DAWSON Sean KANE 
Under 17 Premier
LAYTOWN 0 BALDOYLE UNITED 1 Sean COLLINS